RAM EVM 32GB DDR5 5600MHz SODIMM EVMT32G5600S86P | Laptop Ram, Boost Speed & Performance with Low Latency and Durable Design
- Brand :EVM
- Product SKU :EVMT32G5600S86P
- Category :RAM (Random Access Memory)
Availability :
1 In Stock
Base Price βΉ27,966.10 + βΉ5,033.90 GST (18%)
βΉ33,000.00
βΉ59,999.00
(incl. GST)
- Model NameRAM EVM 32GB DDR5 5600MHz SODIMM EVMT32G5600S86P | Laptop Ram, Boost Speed & Performance with Low Latency and Durable Design
- BrandEVM
- AvailabilityIn Stock
Specifications :
(1) Capacity 32GB
(2) DRAM Type DDR5
(3) Form Factory DDR5 Sodimm
(4) Part Number EVMT32G5600U86P
(5) Frequency (speed) 5600MHz
(6) CAS Latency CL19(5600)
(7) Operating Temperature 0*C to 85*C
(8) Storage Temperature -55*C to + 100*C
(9)Voltage 1.1 Voltage
(10) Pins 288-PIN
(11) Warranty 10 Years
You may also like these
Zoook
Base Price βΉ3,983.05 + βΉ716.95 GST (18%)
6 In Stock
Speaker + Soundbar Zoook Studio Switch | Convertible 2 in 1 Multimedia USB / FM / BT / AUX, LED Display, Built-In FM Radio Player, 70 watts
(incl. GST)
EVM
Base Price βΉ1,100.00 + βΉ198.00 GST (18%)
9 In Stock
Speaker EVM EnBar Pro Bluetooth Speaker EVM-BTS-106 | 5.3 Bluetooth Version, 16 Hours Playtime, RGB Lights, 24 W RMS, 5.2cm x 2 Speaker Driver, 1200 mAh Battery, Built-in Mic, Black
Logitech
Base Price βΉ5,500.00 + βΉ990.00 GST (18%)
1 In Stock
Zebion
Base Price βΉ381.36 + βΉ68.64 GST (18%)
14 In Stock
Speaker Zebion Limitless Outback | Portable Speaker with 5W Output, 6 Hours Running Time, Beautiful Fabric FinishΒ with Sturdy ABS Body, Inbuilt mic | Black
Zebion
Base Price βΉ254.24 + βΉ45.76 GST (18%)
8 In Stock
Headphone Zebion HP-750 Over Ear Headphone with Rotatable Boom MIC, 2-Jack Connector with Volume Control, with 1.8-2.5M Cable Length, 80mW Max Output, Sturdy & Comfortable, Suitable for Devices with AUX Input | Colour:- Black
EVM
Base Price βΉ550.85 + βΉ99.15 GST (18%)
10 In Stock
Ram EVM 2GB DDR2 800MHz Desktop EVMT2G8000U86P
Base Price βΉ16,101.69 + βΉ2,898.30 GST (18%)
3 In Stock
Ram EVM 32GB DDR4 2666MHZ Desktop EVMT32G2666U88P | Update Your Desktop's Performance, CL15 Latency, Compatible with Intel, AMD, and Mac Systems
Zoook
Base Price βΉ2,796.61 + βΉ503.39 GST (18%)