RAM EVM 4GB DDR3 1333MHz SODIMM EVMT4G1333S86P | Laptop Ram, Boost Speed & Performance With Low Latency & Durable Design
- Brand :EVM
- Product SKU :EVMT4G1333S86P
- Category :Components for Assembling PC (Cpu, Motherboard, Ram, Cabinet, Keyboard, Mouse, NUC)
Availability :
6 In Stock
Base Price βΉ600.00 + βΉ108.00 GST (18%)
βΉ708.00
βΉ2,004.82
- Model NameRAM EVM 4GB DDR3 1333MHz SODIMM EVMT4G1333S86P | Laptop Ram, Boost Speed & Performance With Low Latency & Durable Design
- BrandEVM
- AvailabilityIn Stock
The memory module operates at speeds up to 1333MHz.
You may also like these
AMD
Base Price βΉ17,711.86 + βΉ3,188.13 GST (18%)
10 In Stock
Cpu Amd Ryzenβ’ 7 3800X with Wraith Prism & RGB LED Cooler, 3.9 Ghz Upto 4.5 GHz AM4 Socket 8 Cores 16 Threads 4 MB L2 32 MB L3 Desktop Processor | Discrete Graphics Required
(incl. GST)
EVM
Base Price βΉ8,500.00 + βΉ1,530.00 GST (18%)
2 In Stock
Ram EVM 8GB DDR5 5600 MHZ Desktop EVMT8G5600U88P | High Speed Performance, Ideal For Gaming & Editing, Compatible With Intel, AMD & Mac Systems
Zebion
Base Price βΉ677.97 + βΉ122.03 GST (18%)
9 In Stock
Cabinet Zebion ZB-1701 W/o Smps, Well Ventilated Design
ARTIS
Base Price βΉ1,750.00 + βΉ315.00 GST (18%)
20 In Stock
Cabinet Artis 2720 3.0 (1x2.0+1x3.0) USB Computer Cabinet | Support Micro ATX Motherboard, 1 X 80mm Fan With 400C Plus Power Supply
(incl. GST)
EVM
Base Price βΉ1,430.51 + βΉ257.49 GST (18%)
19 In Stock
Base Price βΉ200.00 + βΉ36.00 GST (18%)
271 In Stock
Base Price βΉ1,600.00 + βΉ288.00 GST (18%)
17 In Stock
Ram EVM 8GB DDR3 1600MHz SODIMM EVMT8G1600S86P | Laptop RAM, High Speed Performance, Low Voltage Requirement
Base Price βΉ13,200.00 + βΉ2,376.00 GST (18%)