Adapter Zebronics 65W ZEB-LA453019565H | Compatible with laptops
Adaptor Laptop ZEB-LA453019565H
  • Brand :Zebronics
  • Product SKU :ZEB-LA453019565H
  • Category :Adapters & Charges for Smartphones, Laptops, Routers, DVRs
  • Availability : 8 In Stock
Base Price β‚Ή338.98 + β‚Ή61.02 GST (18%) β‚Ή400.00 β‚Ή1,425.00 (incl. GST)
  • Specification
  • Description
  • Model NameAdapter Zebronics 65W ZEB-LA453019565H | Compatible with laptops
  • BrandZebronics
  • AvailabilityIn Stock
ZEB-LA453019565H is a 19.5V/65W laptop adapter that has a wide input range of 100-240Vac. The adapter is compatible with a "4.5 x 3mm" laptop socket and has protection for overcurrent, over-voltage, short circuit, and over-temperature protection.
Product Type: AC Adapter - Upto 65 Watts
You may also like these
Fast & Reliable Delivery
100% Customer Satisfaction