Switch Tenda TEF1126P-24-250W 24-Port Gigabit/SFP Slots Switch with 24-Port PoE
24-port 10/100M PoE switch + 2 Gigabit + 1 SFP, 250W
- Brand :Tenda
- Product SKU :TE-TEF1126P-24
- Category :Networking Products, Switches, Patch panel
Availability :
2 In Stock
Base Price βΉ12,669.49 + βΉ2,280.51 GST (18%)
βΉ14,950.00
βΉ19,500.00
(incl. GST)
- Model NameSwitch Tenda TEF1126P-24-250W 24-Port Gigabit/SFP Slots Switch with 24-Port PoE
- BrandTenda
- AvailabilityIn Stock
Tenda TEF1126P-24-250W 24-Port 10/100 Mbps PoE Switch + 2 Gigabit Uplink + 1 SFP, 250W
- 24x 10/100 Mbps PoE ports for large-scale IP deployment
- 2x 10/100/1000 Mbps Gigabit uplink + 1x SFP fiber slot
- IEEE 802.3af / 802.3at, 30W per port, 250W total budget
- Extend mode supports PoE transmission up to 250m
- 19-inch 1U rack-mount metal enclosure
- 6 KV surge protection, fan cooling for heavy load
You may also like these
CP PLUS
Base Price βΉ5,500.00 + βΉ990.00 GST (18%)
1 In Stock
Security Camera CP Plus 3MP 4G Pan/Tilt Camera CP-Z32G
CP PLUS
Base Price βΉ120.00 + βΉ21.60 GST (18%)
3 In Stock
Power Cord CP Plus with 2 Pin U Terminal
Zyxel
Base Price βΉ2,245.76 + βΉ404.24 GST (18%)
2 In Stock
Net Zyxel 4-in-1 Wireless POE Business Access Point NWA1100-N
(incl. GST)
HIKVISION
Base Price βΉ4,364.41 + βΉ785.59 GST (18%)
3 In Stock
Tenda
Base Price βΉ2,033.90 + βΉ366.10 GST (18%)
1 In Stock
Access Point Tenda TE-I9 Wireless N300 Ceiling Mount Access Point, PoE, Up to 25 Users, White
Base Price βΉ1,398.31 + βΉ251.70 GST (18%)
54 In Stock
Cable CP Plus Outdoor Co-Axial 3+1 90mtr CP-ECC-90RSO
Base Price βΉ3,220.34 + βΉ579.66 GST (18%)
40 In Stock
Security Camera CP Plus Ezykam EZ-S35T
HIKVISION
Base Price βΉ4,406.78 + βΉ793.22 GST (18%)