Ram Gaming G.SKILL Ripjaws - F4-3200C16S-16GVK | 16GB (1 * 16GB) DDR4 3200 MHz CL16-18-18-38 1.35V Desktop Memory
Ram Gaming G.SKILL Ripjaws - F4-3200C16S-16GVK
- Brand :G.Skill
- Product SKU :RAM - F4-3200C16S-16GVK
- Category :Gaming & related products
Availability :
3 In Stock
Base Price βΉ12,372.00 + βΉ2,226.96 GST (18%)
βΉ14,598.96
βΉ14,599.00
(incl. GST)
- Model NameRam Gaming G.SKILL Ripjaws - F4-3200C16S-16GVK | 16GB (1 * 16GB) DDR4 3200 MHz CL16-18-18-38 1.35V Desktop Memory
- BrandG.Skill
- AvailabilityIn Stock
- RAM from G.Skill
- 16GB (1 * 16GB) DDR4 3200 MHz CL16-18-18-38 1.35V Desktop Memory
- Compatible with standard motherboards
- Low-latency performance for gaming & productivity
You may also like these
Aerocool
Base Price βΉ2,372.88 + βΉ427.12 GST (18%)
2 In Stock
Deepcool
Base Price βΉ6,800.85 + βΉ1,224.15 GST (18%)
1 In Stock
Smps Power Supply Deepcool Gamer Storm PN750M R-PN750M-FC0B-JGIN | 750 Watt, 120mm FDB Fan, 80 Plus Gold Certified, ATX 3.1 Fully Modular Power Supply, For Gaming PC, Black
(incl. GST)
MSI
Base Price βΉ4,300.00 + βΉ774.00 GST (18%)
3 In Stock
SMPS Power Supply MSI Gaming MAG A650BN | 650W, 80 Plus Bronze Certified, 12V Single Rail, DC to DC Circuit, 120mm Fan, Active PFC Design, Multiple Connectivity, For Gaming PC, Black
corsair
Base Price βΉ15,254.24 + βΉ2,745.76 GST (18%)
1 In Stock
Gigabyte
Base Price βΉ18,699.15 + βΉ3,365.85 GST (18%)
MSI
Base Price βΉ18,900.00 + βΉ3,402.00 GST (18%)
Motherboard MSI PRO Z790-P WIFI DDR5 | ATX - Supports Intel 12th & 13th Gen Core Processors, LGA 1700 Socket, 55A DrMOS, DDR5 Memory Boost 7000+MHz/OC, PCIe 5.0 & 4.0 x16, 4 x M.2 Gen4, Wi-Fi 6E, 2.5G LAN
Base Price βΉ3,389.83 + βΉ610.17 GST (18%)
2 In Stock
SMPS Power Supply MSI Gaming MAG A550BN | 80 Plus Bronze Certified Power Supply, 550 Watt, 12V Single Rail, DC to DC Circuit, 120mm Fan, Black
Deepcool
Base Price βΉ4,699.15 + βΉ845.85 GST (18%)